Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyíregyháza-Siófok között...

Nyíregyháza-Siófok között vonattal utazott valaki mostanában?

Figyelt kérdés
Nézegettem a menetrendet, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy hova megy be, és hol kell átszállni meg egyáltalán miért. Pl ilyen van h Zuglón érkezik, és a Keletiről indul, de utánna már Délit ír, úgyh nekem nem tiszta, ha valaki tud segítsen legyen kedves. Köszönöm !
2011. júl. 12. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Vannak most a nyári menetrendben közvetlen vonatok, arról sehol nem kell átszállnod.

Nem érinti sem Zuglót sem Nyugatit, sem Keletit.

Úgy megy, hogy jön normálisan Kpbánya-Kispestig onnan egy összekötővágányon elmegy Ferencvárosba (kikerülve keletit-nyugatit) majd Ferencvárosból Kelenföld és úgy tovább a balatoni vonalon.

Szerintem ez a legcélszerűbb, direkt a balatoni utazások kiszolgálására közlekedtetjük.


Níregyházáról 5:39-kor indul, Siófokra érkezik 11:26-kor.

2011. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!