Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma reggel megbüntettek BKV...

Ma reggel megbüntettek BKV buszon (saját hibám volt reggel a rohanás közepette a bérletemre ráömlött a fehér hibajavító) Tovább lent?

Figyelt kérdés
Engem nem tart el senki, diák vagyok, diákmunkából tartom el magam, ez a 16.000ft 3 heti kajám, sőt majdnem 1 havi...szerintetek kapnék méltányolás? 3-4 hónap alatt részletben ki tudnám fizetni

2012. nov. 21. 14:46
1 2
 11/13 darujev ***** válasza:
A QR kód olvasható maradt? Egyáltalán mi látszik a bérletből? Ha a dátum nem is látszik az alapján le lehet kérdezni mikor, hol és milyen érvényességgel lett véve, ha hivatalos BKK pénztárban vetted.. hátha elfogadják bemutatásként, de mindenképp menj el az Akácosba a pótdíj irodába.
2012. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 darujev ***** válasza:
Mondjuk qr se muszáj, ha a sorszám látszik (3+6számjegy a kódnál) az alapján is azonosítható.
2012. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát összesen 7 számjegy látszik, szerintem nem tudják javítani, de remélem jó kedve lesz az ügyintézőnek és segít elintézni nekem a havi törlesztést
2012. nov. 21. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!