Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az egyik barátnőmet megbűntett...

Az egyik barátnőmet megbűntette az ellenőr mert nem volt nála semmi ha az nap vesz egy bérletett akkor csak 2000ft kell fizetni ezt észre vennék?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen észre mert későbbi lesz a bérlet kiadása mint a bűntetés.
2012. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a bérleten csak dátum van időpont nincsen.
2012. aug. 14. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahol a bérletre csak a dátumot üti rá stemplivel a pénztáros Mancika, ott azt szokták előírni, hogy a bemutatott bérlet legalább előző napi dátumozású legyen. Éppen azért van ez így, mert a közlekedési társaságok sem hülyék.
2012. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az van a csekkre rá írva hogy,


Amenyiben rendelkezik a pótíjazás napján és ídőpontjával érvényes bérlettel 2000ft

2012. aug. 14. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
a bérlet számát gép iktatja, tehát a vásárlás pontos dátumát is. szóval nem lehet már trükközni.
2012. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is így jártam nem volt bérletem se jegyem elkapott az ellenőr 16ezerre megbüntetett és mondta hogy ha 3napon belül bemegyek a központba megmutatom a bérletet akkor csak 2ezer forint lesz

megvettem a bérletet 4ezerért bementem meg mutattam és befizettem a 2ezret és ezzel el is volt intézve.Az a lényeg azon a napon vegye meg a bérletet mind amelyik napon megbüntették...

2012. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amit meg a többiek írtak hülyeség :)
2012. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a lényeg azon a napon vegye meg a bérletet mind amelyik napon megbüntették..."


Írom lassan:

N E M

Nem így van.

Már számítógépen rögzített a bérlet eladás. Rögzíti az időt is.

Érthető?

2012. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Írom lassan!

A Csekken

DÁTUM VAN

CSAK

IDŐ nincs feltüntetve rajta!

és ha azon a napon megveszi akkor hivatkozhat arra ,hogy otthon hagyta.

2012. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
írom még lassabban.. te csak csekket kapsz, az ellenőr meg kitölt egy papírkát, amit lead a központban, amin van pontos idő is. tehát nem, nem lehet trükközni már pár hónapja. fogadd el, hogy ez van.
2012. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!