Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudok eljutni Budapest-Ke...

Hogy tudok eljutni Budapest-Keletiből a Népligetbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék érthető választ kapni. Kérlek titeket segítsetek.

Buszozásra gondoltam elsősorban.



2012. júl. 26. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem fontos a busz, akkor M2>1. megálló Puskás F stadion >1-es villamos 5. megálló népliget
2012. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BKV honlapon van utazástervező, ahol megadhatod, hogy csak busszal szeretnél menni. Nézd meg.
2012. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Legegyszerűbb metroval, felszállsz 2-sre, elmész deákig, átszálsz 3-ra azzal népligetig. Egy jegybe kerül az egész.
2012. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Busszal ez nagyon bonyolult lenne ám.

Nem is jár arra semmilyen busz a 103-ason kívül, de az a közelében sincs a Keletinek.

De ha csak a metrót akarod elkerülni:

Menj a Keletiből 7-es/173-as busszal az 1-es villamosig. Azzal pedig a Népligetig. Ez elég egyszerű és tudsz bliccelni.

2012. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első írja a jó megoldást, erre lepontozzák.


Metróval Örs felé egy megálló, villamossal 5.

Metróval Deák felé csak akkor menj, ha nem akarsz bliccelni ugyanakkor fontos Neked, hogy minél kevesebb jeggyel menj. (Metrós átszállásnál nem kell lyukasztani)

Busszal is tudsz menni, írták is, hogyan, de őrült kerülő.


Metró nélkül kisebb kerülő: 80/80A troli, 1-1A villamos.



Nem tudom, lekéstem-e a válasszal, de zavart, hogy lepontozták azt, aki a legrövidebb utat írta.

2012. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!