Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nektek mi volt a legviccesebb...

Nektek mi volt a legviccesebb élmény a BKV-n?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok kinek mi volt a legviccesebb, mert na egy csöves sza*ráhányta a buszt xD
2012. júl. 15. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az én legviccesebb élményem nem épp a BKV-n történt, de azzal szorosan összefügg, éspedig az, amikor délután három körül elmentem havibérletet venni. a pénztáros nő eleve úgy köszönt, hogy jó estét, gondoltam vicces kedvében van. majd a bérlettel együtt a kezembe nyomott egy térképet az éjszakai buszok útvonalairól, és mondta, hogy ez még jól jöhet, majd elmutatott az egyik irányba, hogy ott menjek fel, mert onnan indulnak az éjszakai járatok, mivel az utolsó metró már rég elment. az egészben az volt a legmeglepőbb, hogy szerintem halál komolyan gondolta :D
2012. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mentem haza haverommal éjszakaival, a buszos végig lökte a szöveget, kapcsolgatta a lámpákat, az utasok se voltak éppen százasak

úgy mentünk mint a forma1-es kocsik, mindenki borult, de vicces volt :D


a másik április 1-én volt, villamoson, amikor a vezető minden megállóhoz kommentárt fűzött, de nagyon nagy arc volt kb végig röhögtük :D

2012. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Vidéki vagyok, még azt se mondhatom el hogy szökő évente egyszer utazok BKV-n.

De jópár éve megtörtént a dolog.

Állunk a buszon, egyszer csak ismerős akivel voltunk felordít hogy "úristen itt van Kiszel Tünde" XD

Aki pont annál az ajtónál szállt fel persze ahol voltunk XD

2012. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
#1: ez nem december 24-én történt? Mert akkor teljesen korrekt 3 óra tájban az ilyen tájékoztatás, hiszen akkortájt indulnak aznap az utolsó metrók.
2012. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jó történetek :DDD
2012. júl. 16. 05:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Néhány évvel ezelőtt április 1-jén utaztam egy olyan 3-as villamossal, amelyiken a vezető fekete lepelben és Sikoly álarcban vezetett.


Nagyon tetszett mindenkinek:-)


Valahogy így nézett ki:

[link]


Remélem nem rugták ki érte...

2012. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első vagyok: nem, májusban, egy iskolanap után, tehát még ünnep se volt:)
2012. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
megbasszott az ellenőr, de mégse pont letudtam szállni xD
2012. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első azt hittem ápr 1-jén xD
2012. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy dec. 24-én du. 3-tól járnak az éjszakai buszok? Azt hittem semmi sincs akkor... xD
2012. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!