Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Holnap repülünk Eindhovenbe...

Holnap repülünk Eindhovenbe Wizz Air-rel én, a húgom és az anyukám. Tényleg sietnünk kell a gépre, hogy hárman üljünk egymás mellett?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vásároltatok Priority Boardingot (elsőbbségi beszállítást) vagy konkrét ülőhelyet (utóbbiban nem vagyok biztos, hogy lehetséges), akkor igen. Sőt, PB esetén is sokszor csak a buszba szállhatsz be korábban és ott helyezkedhetsz, nem pedig konkrétan a gépnél.


A lényeg, hogy legalább egyikőtök maradjon a busz ajtajának a közelében. Sajnos nem mindig ugyanazon az oldalon nyílnak az ajtók, így e tekintetben nincs tuti recept és a lépcsőhöz legközelebbi ajtó is változó. Mindenesetre ha egyikőtök már bent van, tud egy hármast blokkolni a többiek számára.


Mindazonáltal vigyázzatok, annyit nem ér, hogy elessetek vagy fellökjetek valakit és bárki megsérüljön. Ugyanoda visz a gép mindenkit (illetve ha mégsem, akkor már nagyon nagy baj van...). A hajtómű környékét is kerüljétek el beszálláskor, semmi keresnivalója nincs ott utasnak (bár ilyenkor még természetesen nem jár).

2012. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudtok együtt ülni sajnos, ha szerencsétek van:( Esetleg ha nem sikerül, akkor próbáljatok egyezkedni másokkal. Bár ahogy az embereket ismerem...

Mondjuk láttam már ellenpéldát is. Buszon kettesülésen egy néni ült, meg volt kicsit arrébb egy egyes ülés. Akkori barátnőm leült oda a néni mellé, és lekezdtünk beszélgetni. Amikor a néni látta, hogy nem nagyon halljuk egymást, magától felajánlotta, hogy átül az egyesbe. Úgy leülhetek barátnőm mellé és nem kell ordítozni. Tsizta jófej bolt:D

2012. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvileg a "gyerekesek" előnyt élveznek. A húgom még csak 9 éves, nem lehet hogy így tényleg előrébb fogunk jutni mint mások? Ha igen, akkor hova érdemes ülni a gépben?
2012. jún. 26. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Akárhova érdemes ülni, ahol 3 hely van egymás mellett:D Nem különböznek az ülések. Szerintem a gyerekes az pici gyerekre vonatkozik (karon ülő).
2012. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne hülyéskedj, 9 éves hugoddal nem mehettek előre.
2012. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még egy ötlet:

Ha a buszról leszállsz a repülőnél, akkor ne az első ajtón szállj fel a gépre, hanem a hátsóhoz menj. Oda kevesebben mennek, hamarabb bejutsz a gépbe.


Bár tény, hogy így szárny közeli helyet fogsz így leginkább találni, ami akadályozhat az ablakon kifelé nézelődésben, és kicsit kellemetlenebb is gépen hátul utazni.

2012. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ÉN jővőhét szerdán megyek egyedül.És nekem a kedvenc helyem jobboldalt van és a szárny mögött:):D
2012. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És miért szeretsz ott ülni?
2012. jún. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azért mert így tudok viszonyítani h éppen felfelé megyünk tudom hülyeség mert érzed h emelkedsz-e vagy süllyedsz:D de ez engem megnyugtat:D Meg azért is mert leszállásnál mindig szeretem látni ahogy a féklapok felnyílnak.Meg azt is szeretem látni hogy leszállás előtt a fékszárnyak kinyílnak.Meg ha videózók akkor a ha a szárny benne van akkor az jó mert akinek mutatom a videót az látja hogy körülbelül hogy emelkedtünk:D tehát ezért szeretek hátul ülni:)
2012. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Elvileg a "gyerekesek" előnyt élveznek. A húgom még csak 9 éves..."


Nem tudom ezt viccnek szántad-e vagy sem, de ha komoly a kérdés, akkor az amiről beszélsz az inkább csecsemőt jelent. :) Szóval a 9 évessel ugyanúgy sorba kell állni mint bárki másnak. Vagy vegyetek priority boardingot ha annyira fontos. Mondjuk szerintem azért nem olyan nehéz anélkül sem. Azért elég sok üléssor van egy gépen ahhoz, hogy jó eséllyel egymás mellé ülhessetek, ha nem a sor végén mentek fel a gépre :)

2012. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!