Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek! Hogyan jutok el...

Budapestiek! Hogyan jutok el az Örs Vezér terétől a Jókai Mór utcába?

Figyelt kérdés
A 14 kerület és 22. kerületről van szó. Sajnos nme tudom, hogy jussak el. Már próbáltam menetrend szerkesztővel, de nekem bonyolult a 3-as átszállás. Délután még azt írta, hogy elég ha Leszállok metróval az Astóriánál és felszállok a 233E-s buszra, aztán leszállok a Jókai Mór úton, de már nem ezt adja ki. 10-re kéne odaérnem, majd 1-kor meg vissza. Valaki segítene nekem??
2012. jún. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

2 metró - Astoria

233E busz - Jókai Mór utca


A busz csak csúcsidőben közlekedik.!!!!

2012. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? Honnan tudom, akkor hogy megy e?
2012. jún. 20. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnézed a busz menetrendjét: [link]
2012. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért nem állítod be a keresőben az érkezési időpontot? Mert akkor olyan kapcsolatokat ad, amik közlekednek is az adott időszakban. A 233E valszeg bukó, ha 10-re mész. Menj inkább a Déliből vonattal Budatétényig (15 perc!!), onnan 10 perc séta. Menetrend itt: www.mav-start.hu
2012. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!