Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyáron diák bérletet kell...

Nyáron diák bérletet kell vennem vagy rendes egészet ha nem oda kérem ahova suliba járok?

Figyelt kérdés

Nyárra is akarok magamnak venni bérletet,mert sokat fogok barátomhoz menni,de vehetek magamnak diákot bérletet? vagy azt csak oda lehet venni ahova suliba járok?

L/17


2012. jún. 10. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Diákot csak a lakhelyed és az iskola közé vehetsz. Máshová nem.
2012. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 reptoid ***** válasza:
90%-os diákbérletet nem, de 50%-os diákjegyet viszont igen, bármilyen viszonylatban.
2012. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Vagy teljesárú bérletet kell venned, vagy minden egyes utazáskor 50 százalékos diákjegyet kell váltanod. Attól függően, hogy milyen gyakran utazol, egyik is, másik is megérheti.
2012. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ha az útvonal a sulid és a lakhelyed közé esik akkor vehetsz használhatsz bérletet is.
2012. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez városi vagy volános/vonatos közlekedés? Az, hogy csak a lakóhely és a suli közt érvényes, az csak levelezős egyetemistákra vonatkozik, rád még nem. Városban tuti, hogy vehetsz diákbérletet, helyközin jegyet szintén tuti, bérletet helyközin sose vettem, azt nem tudom.
2012. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Melyik vaddisznó pontoza le az első, helyes válaszomat?!


Diákbérlet csak nappalis vagy estis diákkal és csak a lakóhely és a tanintézmény között váltható. SEHOVÁ MÁSHOVA.


DiákJEGY KORLÁTLANUL váltható bárhonnan bárhová NAPPALIS diákkal.

A gyengébbek kedvéért jó szájbarágósan.

2012. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) előttem szóló nyugodjon meg :D megértettem,nem én dislájkoltalak:D am a városom és a sulim közé kéne bérlet:)
2012. jún. 10. 23:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ez nem neked szólt, hanem annak a fogyinak, aki nem értette mit írtam, és saját csökkent IQ-ját az én minuszolásommal kompenzálta :P
2012. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Városban bárhol vehetsz diákbérletet, nemcsak a sulihelyeden és a lakhelyeden, de helyközi forgalomban, két település között, csak a lakóhely és az iskola között lehet venni, de ott nyáron is!
2012. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És ha valaki gyakorlatra jár nyáron két település között, akkor oda nem vehet diákbérletet? Volán buszra.
2012. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!