Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tényleg lefog idén júniusba...

Tényleg lefog idén júniusba állni a vasúti közlekedés Esztergom és Pilisvörösvár között?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyiba tisztában ezzel meg nagyon nem is találok erről semmit így ezért is kérdezem hogy tényleg lefog állni felújítás miatt? és ez kb meddig fog tartani? És lesznek helyette pótlóbuszok vagy valami?

Ez elég fontos lenne mert hamarosan új munka helyem lesz és úgy néz ki vonattal lesz a legegyszerűbb módja hogy feljárjak. Ha valaki tud valami részletes információt azt nagyon megköszönném.



2012. jún. 2. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol nézelődtél, de a MÁV-START honlapján a kezdőlap kellős közepén ez nézett velem szembe:

[link]

(nem volt vészesen nehéz megtalálni, na)

2012. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

Igen tényleg lefogállni a vonat közlekedés, ha jól tudom jun.16tól. a felújitás elég sokáig fog tartani,majd' 1 évig eltarthat.

Természetesen lesznek potló buszok: Pilisvörösvár-Esztergom, Pilisvörösvár-Szabadságliget, Pilisvörösvár-Piliscsaba(klotild liget érintéssel), Esztergom-Nyergesújfalu közt, legnagyobb örömömre a Volánbusz csinál majd...:'(

Ha megtudok vmi új infót róla, írok még.

üdv 22N

2012. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat mentek a zöld kezek! Egyébként első Máv oldalát valahogy el is felejtettem nézni így köszi hogy írtad, sok választ kaptam.

Meg mondom őszintén nekem jó lesz a buszos megoldás is csak remélem időbe ki lehet majd vele jutni a Nyugatira mert ahogy elnéztem Pilisvörösvártól már vonattal lehet tovább menni és nekem ez lenne a fő lényeg.

Második válaszolónak csak annyit hogyha még tudsz bármi információt amit nagyon nem lehet a weboldalakról megtudni akkor ha eszedbe jut írhatod nyugodtan. Köszönöm még egyszer.

2012. jún. 3. 13:27
 4/6 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

Ok. Ha van még vmi irok, majd megkérdem a férjem(volános) holnap, tudod-e meg vmi újat, ami utas szempontjából érdekes/fontos lehet még.:) /ő is megy potolni, igy talán tud majd még infokat a késöbbiekben./

üdv.

2012. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

Hát utas szempontjából sok új nincs. annyi esetleg hogy pilisvörösvár és esztergom közt lesz szolo busz is.

üdv

2012. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt azért vedd figyelembe, hogy nemsokára az Óbuda-Pilisvörösvár szakasznak is nekiesnek, bár itt kétvágányúsítás készül, így talán nem lesz olyan hosszú a teljes vágányzár. Összességében azonban biztos, hogy sok türelemre lesz szükséged a bejáráshoz az elkövetkezendő években, hiszen jelentős fejlesztések várnak még az Óbuda-Rákosrendező szakaszra is, valamint a teljes vonal villamosítását is tervezik, ami megintcsak felfordulással jár majd.
2012. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!