Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV-nál létezik még a bútorszá...

MÁV-nál létezik még a bútorszállítás? Szeged-Bp. Között egy szekrénysort mennyiért hoznának el? Elérhetőség?

Figyelt kérdés
Nem találtam infót a neten. Gondolom, ez olcsóbb lenne, mint költöztetőt fogadni.

2012. máj. 23. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
A belföldi árúfuvarozás megszűnt!
2012. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezért nem találtam. :-(
2012. máj. 23. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenről én sem hallottam még.

Mi pár éve Szegedről Pécsre egy komplett 1,5 szobás lakás berendezését 30 ezerért hozattuk el egy fuvarozó céggel.

Budapestről Pécsre csak pár bútort hozattunk meg egy 300 litere komplett akváriumot, az ilyen tízen egy-két ezer volt.

2012. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A MÁV eleve nem üzemeltet semmilyen vonatot, hozzájuk az infrastruktúra (pályák, állomások, biztosítóberendezések) üzemeltetése tartozik.


Tehervonatokat különböző magántulajdonú vasúttársaságok végeznek, ezekből viszont rengeteg van, nem akarom egyiket sem reklámozni, ezért használd kérlek a Google-t. Valószínűtlennek tartom, hogy ilyen kis tétel esetén versenyképes ajánlatot tudna tenni bármelyik is.

2012. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A MÁV-Start útipoggyász fuvarozást kb. 5 éve nem végez. A Rail Cargo Hungaria elviszi neked minden további nélkül, de az elég drága lesz.


Ha viszonylag kocsi a bútor, akkor megpróbálhatod olyan személyszállító vonattal, amiben van poggyászkocsi. Mivel túlméretes poggyász, kell fizetni egy viteldíjat, de az Üzletszabályzatban nincs meghatározva a túlméretes tárgy maximális mérete. Így a kocsi adottságait kell figyelembe venni (tehát a poggyásztér mérete és terhelhetősége)

2012. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!