Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 7E/173E -n miért vezetnek...

7E/173E -n miért vezetnek sokkal jobban a kőbányai sofőrök a kelenföldieknél?

Figyelt kérdés
Gyorsabbak, határozottabbak, a kelenföldieknél Vmax=35-40 km/h
2012. máj. 22. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ezt csak a buszrajongó buzzancsok veszik észre...

Az átlagutas ugyan miből venné észre, hogy aki óvatosabban vezet az hova tartozik?!

2012. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
alig észrevehető. Ami jelentős különbség, az a busztípus. Ha Ikarus jön, jóval rövidebb a menetidő, mint a Volvokkal
2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, mindig értékeltem magamban a vezetési stílust 1-10 -ig, megjegyeztem a busz pályaszámát, itthon megnéztem, és a kelenföldi garázs pirosorrúi lassabbak voltak, mint a cinkotaié. és magán a buszon fogalmam sem volt, hogy cinkotain, vagy kelenföldin ülök...
2012. máj. 22. 15:50
 4/15 A kérdező kommentje:
második, igen, tényleg jobbak az ikarusok, nem is értem, hogy gyorsjáraton mi szükség van alacsonypadlósra :@ Am egyszer alig volt utas egy Volvón, és jó sofőrt fogtam ki, na akkor tudtunk menni azzal is, legalább úgy, mint az Ikarussal :D
2012. máj. 22. 15:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy beledumálok a kérdésbe, csak az lenne a kérdésem, hogy a 173E-n mennyire gyakoriak az ellenőrök? A Hungária körúttól a Pólusig mennék, hetente kb. 4x. Köszi előre is :)
2012. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Milyen napszakban? Szeptember óta napi 5x használom oda-vissza Blaha-Kelenföld vkp. viszonylatban, reggel 7-8 között 1x futottam bele, 8-14 között sok van, 14-18 között kétszer kellett átadnom igazolásaimat :D (8-14 között onnan tudom, mert bár akkor nem nagyon megyek, de néha később kellett bemenni, vagy korábban lehetett hazamenni, kb. 7-8 alkalommal, és abból 4x volt controller :D )
2012. máj. 22. 16:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább estefelé 5-6-7 óra körül. :) Az a baj, hogy heti 2x-3x mennék, és emiatt nem szeretnék bérletet venni, hanem veszek jegyet, aztán ha jön, akkor lyukasztok...tudom, szemét vagyok meg minden, de nem én vagyok az egyetlen aki így csinálja :D és ha már nem sűrűn vannak ilyenkor, akkor meg pláne nem lyukasztok feleslegesen...nem az én 300 ft-om fogja őket padlóra vágni :D
2012. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na csak ha nincs mázlid, és pont 3x egymás után jön ellenőr (simán megvan az esély, és már közterületes is van, úgyhogy már a Takács Jóska-trükk se működik), akkor máris 48.000 ft ugrott, ha 2 napon belül fizetsz, akkor "csak" 24.000
2012. máj. 22. 16:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon jó :( most mi a francot csináljak? na mindegy...lehet rá se néznek aztán ugrott 10ezer ft-om havonta :( na mindegy, nincs más választásom...


Köszönöm még egyszer a válaszaidat, és még egyszer bocsi, hogy ide írtam, csak láttam, hogy te tapasztalt 173E utas vagy :)

2012. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké, bár megbeszélhettük volna PM-ben is, de most már mindegy :D Így legalább nem derült ki neked, hogy ki vagyok, a végén még rájövünk, hogy egyébként ismerjük egymást :D
2012. máj. 22. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!