Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit gondoltok? Növelné a MÁV...

Mit gondoltok? Növelné a MÁV utasforgalmát, ha ilyen nők kopogtatnák az állomásokon a vonatok kerekeit? (képek lent)

Figyelt kérdés

Ez egy boszniai csomóponton volt:


[link]


[link]


2012. máj. 7. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a túlnyomó többség nem a féklakatosok miatt száll vonatra.
2012. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, a kocsivizsgálók nincsenek annyira szem előtt. Inkább a kalauzokat cserélném bögyös macákra, például az InterCityken a megszűnő kocsmakocsi helyett lehetne ez az új pluszszolgáltatás (ha már nem csökkentik a pótjegy árát a szolgáltatási színvonal csökkenésével).
2012. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja cserélni kell a (jegy kezelőket) minimum követelmény, hogy valamilyen küzdő sportot profi szinten műveljen!!!Az őszinteséget meg vallva szebb a képen szereplő hölgy, mint általában azok az alacsony kövér hölgyek akik felénk vannak!(nem folyásolná be a vonatozási szokásaimat)
2012. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne hatással az utasforgalomra..most azért utazzak vonattal hogy egy kilógó tangás csajt lássak..szar lehet neked!:D Gondolom a képen szereplő csajt megkérdezted szeretné-e a neten látni önmagát:)
2012. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

13:38-as:

A képeket nem én csináltam, vagyis nem voltam a helyszínen, ezért nem is kérdezhettem volna meg. (Úgy találtam a neten, és egy kicsit meglepődtem rajtuk. Persze oda volt írva melléjük, hogy hol készültek a képek, ezért tudom, hogy Boszniában volt.)

2012. máj. 17. 22:54
 6/6 anonim válasza:
Engem nem igazán hozott ingerenciába a hölgyemény... Szóval rajtam nem gazdagodna meg ettől a MÁV.
2012. máj. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!