A munkáltató melyik típusú bérletet téríti?
Figyelt kérdés
Új munkahelyemen térítik a Budapesti tömegközlekedés 100%-át.
Havi Budapest-bérlet [link]
Pest vármegyebérlet [link]
Szerintetek a kettő közül melyiket térítik?
ma 14:06
A kérdező szavazást indított:
Havi Budapest-bérlet
Pest vármegyebérlet
2 szavazat
1/4 anonim válasza:
Logikus lenne, hogy a vármegyebérletet, hiszen olcsóbb is, de az lenne a tuti, ha a munkáltatót kérdeznéd meg.
2/4 A kérdező kommentje:
ma 14:57
3/4 anonim válasza:
A legkisebbet ami a bejáráshoz szükséges. Tehát ha az agglomerációban élsz akkor a Pest Vármegyebérlet, ha másik megyében akkor az Országbérletet. Budapest Bérlet alapból nem jár, mivel akkor nem kötelező téríteni ha azon a településen laksz ahol dolgozol. A munkáltató viszont ha szeretné térítheti, de akár a megyeit vagy az országost is, mint bónusz, tehát nem tilos.
4/4 anonim válasza:
Én másik megyében lakok állandó jelleggel, szóval nekem országbérletet kötelesek, akár tetszik, akár nem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!