Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megvalósítható lenne a Földala...

Megvalósítható lenne a Földalatti Rákosrendezőig történő meghosszabbítása a Mexikói úttól?

Figyelt kérdés

Rákosrendező pályaudvar egy fontos állomás lehetne, csak nem érinti semmilyen közlekedési eszköz.

Ha a Földalattival elérhető lenne, sokkal egyszerűbb lenne a zuglóiak élete.


2012. márc. 26. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megvalósítható lenne. Bár én inkább a lakótelepen keresztül, a Bosnyák tér felé vezetném tovább. Annak több értelme és haszna lenne.

Rákosrendezőnél megáll a vonatok nagy része, ami bevisz a Nyugatiba.

2012. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kivitték volna, de ez, még mindig egy terv marad.
2012. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Az új tervek szerint Rákosrendezőt megszüntetik, és helyette lesz egy új állomás a Hungária körútnál. Szerintem ez logikusabb, mert hiába viszik ki a földalattit, attól még ugyanolyan félreeső helyen lesz az állomás, így viszont lesz kapcsolat az 1-es villamossal is és a földalattival is.


A földalattit egyébként én a 3-as villamossal kötném össze inkább, ha már a villamost úgyis felújítják hamarosan.

2012. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Rákosrendező vasútállomást tervezik megszüntetni? Erről tudsz valami forrást linkelni?
2023. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Egyébként ha jól tévedek, a kisföldalatti Rákosrendezőig való meghosszabbításának főként a P+R parkoló lenne a lényege. A tervezők arra számítanának, hogy az M3-as autópályáról bejövő forgalom ráterelhető lenne a kisföldalattira.

Egyébként a tervekben a Marcheggi hídnál alakítanák ki a P+R parkolót, ami viszonylag kintebb van, mint Rákosrendező.

[link]

2023. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!