Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyenkor kinek lehet szólni?

Ilyenkor kinek lehet szólni?

Figyelt kérdés

Van egy busz ami rendszeresen 15 perccel előbb a megállóba ér mint kéne. A busz sofőrje pedig egy igazi tahó!

Ma például ahogy rohantam a buszhoz jött mellettem egy gipszelt lábú ember és megkért, hogy szóljak a buszosnak, hogy várja meg őt. Szóltam is, mire a sofőr csak annyit mondott, hogy nem várja meg, mert időben oda kéne érnie és el is indult.

A többi utas szólt neki, hogy várja már meg, és nagy nehezen állt csak meg.

Ilyenkor kinek lehet szólni, hogy folyamatosan hamarabb jön a busz? Egyáltalán érne valamit az?


2012. márc. 8. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

" Ilyenkor kinek lehet szólni, "


na vajon ?


elárulom : a buszsofőr főnökének kell szólnod

2012. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De életképtelen vagy. Én a helyedben simán beálltam volna az ajtóba, hogy addig nem lesz itt indulás, amíg nem várja meg a gipszelt lábút.
2012. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 10 deka farhát ***** válasza:
Mondjuk a buszt üzemeltető (és a járművezetőt alkalmazó) közlekedési társaságnak.
2012. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!