Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeretsz trolibuszozni?

Szeretsz trolibuszozni?

Figyelt kérdés

A ma is szolgáló legrégebbi buszt is szereted?

Szerintem tuti jó!


2009. jún. 8. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Trolibuszozni jó. A régiekkel (ZIU-9, Ikarus 280T) azért, mert az ember el sem tudja képzelni, hogy miért hangosabbak, mint a dízelek, mikor ezek villanymotorosak (pedig egyszerű: a bolygóműves kerékagy itt is ugyanúgy búg). Az újakkal (Ganz-Skoda-Solaris Trollino, MAZ) meg azért, mert azoknak tényleg semmi hangjuk :-)
2009. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

nem, szerintem nagyon pudvásak.

szerencsére nem pesten élek, tehát nem kell igénybe vennem.

2009. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szeretek, mert jól gyorsul. :)
2009. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen az durván gyorsul :D csak ülve érdemes azokon a csak a vesédet támasztó jó puha padokon.
2009. jún. 8. 20:43
 5/7 anonim válasza:
41%
fúj, nem!!!
2009. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen mert városon belűl már nem szennyezi a környzetet.

Nem beszélve róla hogy sokkal halkabb mint a busz. Elöttünk troli jár és jól hallani ha esetleg busz jár helyette.

2009. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a 280T-t, meg a régieket, nagyon szeretem a hangjukat, meg a fékezésüket. Kár hogy nem olyan részen lakom, ahol van troli. Pedig jó lenne, ha a 18. kerületbe is kihoznák a trolit. Legszívesebben szereznék egyet itthonra.
2009. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!