Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kiszoktál nézni a vonat...

Kiszoktál nézni a vonat ablakon utazás közbe? (ha igen láttál már valami nagyon érdekeset, vicceset, rémisztőt, stb)

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 16:34
 1/10 anonim válasza:
Én láttam már olyat,hogy egy ember állt a sínek mellett és pisált,de nem háttal a vonatnak,hanem szemben és mindenki aki a vonaton utazott premier plánból láthatta a micsodáját.Meg egyszer olyan helyen mentem vonattal,hogy sínek egy része hídon halad át.Amikor a vonat a hídra ért megpillantottam a híd korlátja mellett egy embert,akinél egy szatyor volt.Aztán legnagyobb megdöbbenésemre előhúzott a szatyorból egy Wc ülőkét és ledobta a hídról.Hát mondanom sem kell,azt sem tudtam sírjak,vagy röhögjek!:)
2012. febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Őzeket sokszor, számomra érdekesek, nem tudom megunni őket.


Vicces meg számomra az, ha a vonatról belátni emberek kertjébe, és nyáron látni ahogy fürdőbugyiban kapálnak. :-)

Én nem tudnék még a beláthatatlan kertemben sem fürdőruciban kertészkedni, nemhogy ha tudom, hogy egy vonatról belátnak... :-)

2012. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, pisálós embert már én is láttam sokszor. De én csak olyat, aki vasúti épület falát úsztatta...
2012. febr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer ültem a mozgó vonaton és odarepült egy madár az ablakhoz& kb.5percig repült az ablak mellett a vonattal egyforma sebességgel!:)

2.válaszoló.

Ebben semmi vicces nincs, én is szoktam kertészkedni fürdőruhában, nem mindenki költi a pénzét szolira, és nem mindenkinek van ideje strandra menni!

Ráadásul jó testmozgás is, szóval 2in1.inkább irigyelheted őket/minket!

Bebebeee!:D

2012. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Kösz 4-es, de nem irigyellek! :-))

Ezek a kertben pucérkodó hájas emberek nem azért pucérkodnak, mert nem telik szolira és grillcsirkék akarnak lenni.


Te úgy látszik szeretsz sötét grillcsirke lenni, váljék egészségedre!


Én maradok a hagyományos csoportban, akik képesek felöltözni, és legalább nem égetik agyon magukat a tűző napon. Mert néhány órás munka közben bizony szépen lelehet égni...


Ui: Amúgy egy kicsit sem érzed hülyén magad, ha a kerted mellett megáll a vonat, te meg közben egy szál semmiben ásod a kertet? A vonatról meg a kisgyerekektől kezdve a munkába utazó öltönyös üzletemberen át az öreg nénékig, belát mindenki. Olyan még nem merült fel benned, hogy legalább akkor valami magas sövényt vagy fasort ültess, hogy ne lássanak be??? Hát persze aki magamutogató, annak direkt jó ez, számomra elképzelhetetlen.

2012. febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyu, te azt irtad, hogy még a beláthatatlan kertedben sem kertészkednél így, én erre reagáltam!

Természetesen ha vonat haladna el a kertem alatt, vagy bármilyennemű forgalom lenne arra, én sem kapálnék bikiniben!

De te még a beláthatatlan kertedben SEM, ahol egy árva lélek nem lát!

Én sem szeretek grillcsirke lenni, nem is értem hogy lyukadtál ki ide! Vannak naptejek, fényvédő krémek, kalap...stb...de most komolyan, ebbe a témába azért már nem megyek bele :D

2012. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer a Keleti felé menet Kőbánya-Felsőn ICvel áthaladva, láttam, hogy befut két erősen napbarnított hülyegyerek berohan a 6-8 vágányig a Kolozsvári utca felől, és elkezdi zúzottkővel dobálni az IC-t. Megérdemelte volna mindkettő, hogy Overdose meganalizálja őket, extracsipős üvegszilánkos vazelinnal...
2012. febr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gázolás végeredményét...
2012. febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy nőt aki ott WC zett letolt gatyával a vonat mellet mindene látszott :D
2012. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem is az ablakból,de vasútállomáson.Kedvenc történetem:

Vidéki állomáson (ha jól rémlik Létavértes) menesztett a forgalmista.Egyik padon ülô öreg néni megszólal:

-Milyen szép fütyülôje van magának!

Mire a fiatal forgalmista:

-Marika néni!Ez még csak a sípom volt,hát még ha a fütyülômet látná!

Szegény néni fülig pirult. :)

2012. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!