Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nektek volt már valamilyen...

Nektek volt már valamilyen érdekes élményetek a MÁV vonatokon? Például próbáltak kirabolni vagy valami.

Figyelt kérdés
Meséljetek. :)
2011. dec. 31. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Este utaztam és kitörtek egy ablakot a nem napbarnított bőrűek. A kaller meg csak röhögött, hogy legalább lesz új...
2011. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tavaly szilveszterkor a vonaton petárdáztak a hófehér, nyilvánvalóan nem cigány tinifiúk. Volt ott egy 4-5 év körüli gyerek az anyukájával, az úgy félt a durrogástól, hogy végigbőgte az utat, ezek a kis tetvek meg ezen röhögtek, vicces volt nekik, hogy megríkattak egy kisgyereket.
2011. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fiam jegyvizsgáló. A legtöbb lopást a vonaton a fehér bőrűek követik el. Némelyiküket már ismerik,és figyelik.

A sötét bőrűek nagyon ritkán utaznak a vonatokon.

2011. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kedves első válaszoló :D miért te nem a gép előtt ülsz ? :D LOL :D
2011. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmentem WC-re amikor váltóhoz ért a vonat. Estem akkorát "munka" közben, mint az annak rendje. ☺
2011. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer elgázoltunk 160 km/ó-val EC-vel egy nőt. Végeredményt gondolhatod...
2011. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
haveromék csak úgy poénból kidobták az ülést az ablakon, a szomszéd fülkében meg épp 6 kommandós (állítólag) utazott haza felé :-) de nem lett happy end a vége
2012. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Amikor nagy terrorkészültség volt és kommandósok járkáltak a vonaton, volt aki ki is pakoltattak.... na Én pont akkor mentem haza kb. 10 karton zárjegy nélküli cigivel.

Voltam kb. 15 éves, így csak továbbmentek, de a melletem lévö kupéban az ürgét kipakoltatták rendesen.

Majd be sz@rtam!


Másik, Vácról hazafelé este 10-kor egy fiatal csörögi újmagyar napbarnított banda, gyakorlatilag szétverte a vonatot már az állomáson. A rendörök nézték egy darabig, majd elmentek.... de ezzel ne legyen vége, hát csörögig öehet még randalírozni eleget.

Belekötöttek mindenkibe, szidtak minket Én meg egy 15 cm-es késsel a kezemben ültem és vártam, hogy mikor támadnak meg.....

2012. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó kis történetek..köszönöm szépen őket:) ezek szerint nem csak velem történnek érdekes dolgok :D
2012. jan. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!