Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi van a 4-es metróval?...

Mi van a 4-es metróval? Használják már a fővárosban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak jól emlékeztem
2011. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Már sokszor leírtam, most is megteszem:

Nem vettem részt az építésben, de láttam mit művelnek odalent.

Sok ember embertelen munkát végzett azért, hogy a metró elkészülhessen, és igenis nagyon komoly mérnöki teljesítmény van mögötte. A politika és pénzlopás megint egy másik kérdés, de higyjétek el, hogy nem az kapja a millókat, aki tetőtöl talpig napi 8-ban állt 0 fokban a sárban, porban lent 30 méter mélyen olyan védőöltözékben, amit csak a star wars-ból ismersz :) ...


A kérdésre: nem még nincsen kész. Az alagutak már ki vannak fúrva, jelenleg a vágányépítés, a belső bizt. ber. vonatvezérlő rendszer, egyéb hálózatok beépítése zajlik a vonalon, illetve az állomások gépészeti szerelései...

2011. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó: Senki nem állította, hogy erről az ott dolgozó munkások tehetnek. De az abszurd, hogy már régen járnia kéne a metrónak, aztán még most is csak 70%-ban van kész. Erről valaki tehet, méghozzá eléggé súlyosan. Kérdés, hogy miért nem számoltatják el.

Abba meg ne menjünk bele, hogy miért nem inkább a 3-as metrót hosszabbították meg 2 irányban, plusz megérett már a felújításra is, miért nem a 2-es metrót kötötték össze a HÉV-vel, miért nem tették inkább rendbe a mára már romokban heverő felszíni közlekedést. Miért kellett milliárdokat kib*szni egy olyan metróra, aminek a nyomvonalát 20 évvel ezelőtt tervezték meg, és most nem nagyon lesz jó semmire.

2011. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
A 4-est metrót már évek óta használják...a politikusok sikkasztásra!
2011. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

12-es válaszoló vagyok.


Utolsónál a pont. Amit írtam azt arra írtam, hogy sokak szerint "megépíteni sem tudják". Nem az építőkön múlik, sőt pontosan tudják, hogy semmi értelme nincs, de mégis bele adnak mindent, mert meg kell építeni.


De ennyi erővel azt is kérdezhetnénk hogy miért veszünk össze a bankokkal, az IMF-el, és miért lopnak el annyi pénzt, amennyit... Miért van annyi vízfej, és a sort még sokáig folytathatnánk...

2011. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgyértettem, hogy nincs rá pénz, nem a munkásokat kritizáltam.
2011. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%

"mikorra ígérték, hogy kész lesz? 2010-re?"


Ma van a 2. születésnapja. Tehát 2009. december 31-re ígérik. :D

2011. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!