Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem használják már az...

Miért nem használják már az alstom metrokocsikat?

Figyelt kérdés
Sok dolgot hallottam és összezavarodtam, mostmár semmit sem értek. Légyszi segítsetek!
2011. aug. 14. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Röviden: Mert nincs futásengedélye Magyarországon.
2011. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
nincsenek meg a kocsik :D úgy volt, hogy a francia cég szállít, csak közbe voltak engedélyviták, közbe meg nem gyártottak semmit csak ültek a pénzen.
2011. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy 3 szerelvény ittvan náunk, az összes többi az Alstom lengyel gyárában várja a leszállítást, kb 1,5 éve...
2011. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
ja igen... lengyel
2011. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

És mi a probléma vele?

Képzeld a svájci Stadle motorvonatok szerkezeti elemit meg itt Magyarországon gyártják.

És?

A mai minőségbiztosítással teli világunkban gyakorlatilag mindegy hol készül a termék, ha az előírt anyagokat alaklamzzák és az előírt technológiát betartják.

ez pedig a gyártó felelőssége.

2011. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
azt írtam francia csak kijavítottam, hogy lengyel... kell itt fontoskodni
2011. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a duma...

A cég francia, a kocsik viszont a francia cég lengyel gyárában készülnek.

2011. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Látom megtaláltátok a lényeget...igen francia a cég, de nem az Alstom sara hogy nincsennek még metró-kocsik, hanem a lopós városvezetésé.
2011. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Azthiszem az, hogy az alstom nem a magyar szabványoknak megfelelő kocsikathozott, az nem a városvezetés hibája. Akárhogy kenegetjük a szart akkor sem.
2011. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!