Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyenek lesznek az új metróko...

Milyenek lesznek az új metrókocsik a 2-es metró vonalán?

Figyelt kérdés
HA lesz belőle valami(mert nem lepődnék meg ha nem)akko hogy fognak kinézni? mint az előzőek amikben vmi hibát találtak?

2011. nov. 15. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ilyenek: [link]


Amúgy meg Indexen héten volt hír,hogy átmentek a fékpróba teszten az Alstom kocsik, tehát 330 napon belül le kell hogy szállítsa a vállalat a kocsikat. Ergo 2012-ben már ezen utazol :)

2011. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"mint az előzőek amikben vmi hibát találtak?"


Szerinted? A szerelvények már kb. 3 éve le vannak gyártva és valahol Francia országban várják, hogy leszállíthassák, ha már megkapták az engedélyeket! Nem építettek újakat, azokat nyomták keresztül a magyar hatóságokon!

2011. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"és valahol Francia országban várják, hogy leszállíthassák,"


Lengyelországban.

2011. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy nem mentek át a fékteszten. Mentességet kaptak a szabály alól... Felidegesít hogy azokat a szarokat erőltetik mikor itthon is építettek volna dalolva csili-vili metrókat. Mennyire jó is lett volna, de á inkább vegyünk külföldről, a magyarnak nem kell munka, szedjen a fáról pénzt.
2011. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"mikor itthon is építettek volna dalolva csili-vili metrókat"


Mégis hol? És mennyi időbe mennyi pénzbe telik a nilláról egy metrószerelvényt kifejleszteni???

Vegyétek le a rózsaszín szemüveget emberek...

2011. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy egy kicsit többe kerülne, de előbb kész lett volna az biztos, és szerintem azt a kis pluszköltséget megérdemelné a magyar ipar! De igazad van vegyünk mindent külföldről ha az olcsóbb, így szépen lassan süllyed az országunk gazdasága.
2011. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mégis hol? És mennyi időbe mennyi pénzbe telik a nilláról egy metrószerelvényt kifejleszteni???

Vegyétek le a rózsaszín szemüveget emberek..."


Pedig volt magyar metró szerelvény, de azóta már gyár is megszűnt:

[link]

2011. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm nem kell bemutatni nekem a magyar járműgyártást tisztában vagyok a mútjával és a jelenével.

Ezért is kérdeztem azt amit.

Soha nem voltunk képesek gazdaságosan önerőből metrószerelvényt gyártani...

2011. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintetek miért lett leállítva az akkor épp pár éves magyar metró? Mert sok volt a konstrukciós hiba amit ki lehetett volna javítani de nem volt már rá pénz.


amúgy is magyar motor van az Alstomban (Skoda-Ganz)

2011. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!