Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV start kártyát ugye nemcsak...

MÁV start kártyát ugye nemcsak a kártyaátvevő helyen tudom igényelni? Mert ahol élek, az nincs rajta a listán, de attól még ott holnap betudom fizetni és megkapom a Kártyabizonylatot?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 11. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

"igénylőlap a START Klub kártya igénylés jelölésű pénztárakban személyesen adható le."


Tehát nem mindegyikben.

Mivel a kártyabizonylatot a VMAEF géppel állítják elő így szerény véleményem szerint a gépes pénztárakban tudod leadni. Azaz a megjelölt átvevőhelyeken.

2011. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de viszont ezt most olvastam

2008. március 3-ától bárki igényelhet START Klub kártyát bármely menetjegyirodában és a vasútállomási pénztárakban igénylőlap kitöltésével és igazolványkép átadásával.

2011. nov. 11. 21:29
 3/4 A kérdező kommentje:
2011. nov. 11. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ezt olvastam de szerintem ez nem valós.

A bizonylat egy gépi bizonylat amit akármelyik pénztár nem tuid kiadni, csak az amelyikben van pénztárgép.

2011. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!