Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Havi vonatbérlet megvétele?

Havi vonatbérlet megvétele?

Figyelt kérdés
a havi vonatbérletet csak az adott szakasz állomásain vehető meg? mert én az ösziszűnet allatt nem megyek haza hanem barátnömnél leszek de az ök teljesen máshol laknak és arra gondoltam hogy esetleg a bérletet nem lehetne megvenni ök náluk a vasút állomáson?
2011. okt. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Bárhol kiadják.

Annyi lehet, hogy máshol (ahol esetleg nem gépi jegykiadás van) nincs annyi km-es bérlet ami neked kellene, és akkor nem szeretik kiadni... De elviekben megveheted...

2011. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én Konyáron lakok és Debrecenbe járok tanulni,az őszi szünet alatt Mezökövesden leszek akkor ott is megvehető a Konyár-Debreceni bérlet?
2011. okt. 27. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Mezőkövesden gépi jegykiadás van, ott bármilyen kiadható jegyet és bérletet meg tudsz venni :)
2011. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. okt. 27. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen kiadják.
2011. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!