Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit kell csinálni a 6. forgalm...

Mit kell csinálni a 6. forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,h már 4x megbuktam és egyre jobban kezd érdekelni,hogy mit kell csinálni a 6. vizsgán,ha arra kerülne a sor.Annyit tudok róla,hogy Bp-re kell menni.Légysz olyanok írjanak már,akiknek már volt 6. vizsgájuk vagy akik tudnak róla vmit.
2011. szept. 23. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizetni!
2011. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit az első ötön. Azzal a különbséggel, hogy a hatodikat csak PÁV-alkalmasság esetén kezdheted meg. Ezért a PÁV-vizsgáért kell Budapestre utaznod.
2011. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na erre lennék kíváncsi,hogy mi az a PÁV vizsga,amiért BP-re kell menni.
2011. szept. 23. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Hat azokat amikert az elozo oton megvagtak, na azokat nem.
2011. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

PÁV - Pálya alkalmassági vizsga. Ennek több csoportja van azt hiszem a bukásoknál a PÁV4 kell de ebben nem vok biztos hogy így hívják. Ehhez a VIII. Vajdahunyad utca 45be kell menni és 8310 forintot befizetni. A PÁV1-3 legalábbis ennyibe kerül.


Nem tudom milyen vizsgát kell neked tenni pontosan én PÁVII voltam amit 7,5t nagyobb járművekre kell (teherautó busz troli stb)

2011. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit kell csinálni? Miniszoknyát és tűsarkút felvenni, meg a piros rúzs is elengedhetetlen. Ha nem vagy lány akkor is...
2011. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!