Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki mit tenne azzal az öreg...

Ki mit tenne azzal az öreg bácsival és azzal a villamosvezetővel aki elkezdett velem kötözködni, hogy miattam nem tudott becsukódni az ajtó és várni kellett kemény 1 percet?

Figyelt kérdés

az öreg bácsi a zsúfolt villamoson mondta nekem hogy jöjjek beljebb, de persze mozdulni se bírtam, erre megkérdeztem, hogy szerinte mégis hova, erre viszont már csak annyit bír nyögni hogy 'be'. aztán meg elkezdett egy másik öreg nőcivel beszélgetni a mai fiatalságról.


a villamosvezető szerint meg miattam nem csukódott be az ajtó ezért közölte mindenkivel hogy 'emiatt a fiatalember miatt várni kell most EGY PERCET' na ne röhögtessen, hogy nem tud egy percet várni, meg nem is miattam nem záródott be az ajtó.


én legszivesebben mindkettőt szabadon hagytam volna egy krokodilokkal és kígyókkal teli bolygón.


IMÁDOM A BKV-t.


2011. szept. 9. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tudod én 40 éves vagyok de már ott tartok ,hogy az öregeket el kéne vitetni valami külön szigetre követ bányászni, ezek már annyira bunkók ,hogy már arra sem érdemesek ,hogy leköpjük őket, de azért köztük is van kivétel!! tudom miről beszélsz!!
2011. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én igazi vidéki és ott is külvárosi srác vagyok.

Pesten dolgoztam sokáig és olyan jót tudtam nevetni mikor szaladnak az öregasszonyok a busz után a botukkal szatyrukkal hadonászva. XD Hol ott 3-5 perc és jön a következő.


Gondoltam magamba laknátok felém ahol minden óra 45 percben indul csak buszjárat a belvárosba. :D

Arról nem beszélvehogy hogy tudnának zek az emberek úgy élni mint pár haverom aki tényleg falun lakik és egy nap 3-4 busz jön be onnan a városba. :D

Hát ezek megörülnének...


2 villamos megállót már le nem gyalogolnátok ti pestiek. És sírtok egyfeszt... Én meg kilómétereket sétálok naponta míg csak a buszig elérek és ha elmegy várhatok cudarul.. Mondjuk nem tudom az a sok nyugdíjas hová rohan annyira??

2011. szept. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt is birom amikor a jarokeretes nenike meglatja a villamost, keretet a hona ala, sprint, delszall, aztan egybol nem tud menni es adjak at neki a helyet :)
2011. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
01:36 Hát a temetőbe csak az velük a baj ,hogy még oda sem jók az ilyen sza@háziak.!!XD
2011. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!