Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki mit tenne azzal az öreg...

Ki mit tenne azzal az öreg bácsival és azzal a villamosvezetővel aki elkezdett velem kötözködni, hogy miattam nem tudott becsukódni az ajtó és várni kellett kemény 1 percet?

Figyelt kérdés

az öreg bácsi a zsúfolt villamoson mondta nekem hogy jöjjek beljebb, de persze mozdulni se bírtam, erre megkérdeztem, hogy szerinte mégis hova, erre viszont már csak annyit bír nyögni hogy 'be'. aztán meg elkezdett egy másik öreg nőcivel beszélgetni a mai fiatalságról.


a villamosvezető szerint meg miattam nem csukódott be az ajtó ezért közölte mindenkivel hogy 'emiatt a fiatalember miatt várni kell most EGY PERCET' na ne röhögtessen, hogy nem tud egy percet várni, meg nem is miattam nem záródott be az ajtó.


én legszivesebben mindkettőt szabadon hagytam volna egy krokodilokkal és kígyókkal teli bolygón.


IMÁDOM A BKV-t.


2011. szept. 9. 15:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
gondoltam majd a gyakkérdések szerkesztői berakják a megfelelő kategóriába. összes kérdésemet ide írom, ők majd beteszik a megfelelő kat.ba. meg itt nagy a nyüzsgés.
2011. szept. 9. 15:53
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Az öregek ilyenek, nem képesek várni a következőre ami már nem ilyen zsúfolt pedig ők jobban ráérnek mint a fiatalok. És mindig az megy hogy ilyenek meg olyanok a mai fiatalok duma, pedig el is felejtik azt hogy ők is voltak még fiatalok és velük is ugyanígy bántak....
2011. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Ezt most csak azért írtad ide mert hibásnak érzed magad e miatt és zavar a dolog. Megnyugtatlak: tényleg te voltál a hibás, de remélhetőleg tanultál belőle, nem kell hogy ennyire fenn akadj rajta.
2011. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%

2 hete történt:


Nyékládházáról jöttem haza Tiszaújvárosba az egyik délutáni busszal. Jobbomon a kistáskám, balomon a hátizsákom, bal kezemben egy szatyor, jobb kezemben a pénz, a sofőrnek.

Gondoltam, milyen ügyes vagyok, gond nélkül jegyet váltottam, a busz elindult, nem estem orra, üres hely sehol.... a hátsó ajtó utáni első két ülés üres volt. Jajj, de jó, legalább a csomagokat leteszem! Mikor odaértem, odaugrott egy asszonyság (szó szerint 1 mázsa 20 kg) hogy ő oda leül. Mondom, hogy jó, de legyen kedves és üljön már bentre, mert már a karom leszakad és kapaszkodni sem tudok. Erre visít, mint egy disznó, hogy ő ugyan nem ül be, mert ott süt a nap!!!!!! Nézzem meg, van még egy üres hely, ott fent a kerék felett, üljek oda! Na erre bepöccentem, hogy akkor maga meg billegjen oda a sofőrhöz, de nagyon gyorsan és vegyen meg még egy jegyet, mert gondolom, a két helyre csak egyet váltott és különben sem tudok felmászni oda! Erre odaugrott egy hasonkorú férfi hozzám, mint az a nyanya, mert ugye azoknak mindent lehet.... és levette a hátizsákomat, kivette a kezemből a szatyromat, hogy "üljön le kedves, segítek, rakja el nyugodtan a jegyét, helyezkedjen el, én fogom a csomagokat". Alig akarta visszaadni. :) Teljesen elképedtem, hogy vannak még ilyen úriemberek!!! Az a nő meg szégyellje magát de nagyon! 37N

Ja még vannak sztorik, mikor a gyerekemet lökték fel a buszmegállóban a vénasszonyok!

2011. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
egy csomó öreg minket szid, közben olyan bunkók egyesek, hogy csak na
2011. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Én felszálltam volna, úgy, hogy egyúttal fellökjem a vén f@szt.
2011. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod a fószernek, hogy: HOVA SIET ENNYIRE PAPA, A TEMETŐBE?
2011. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Azt nem értem,a sok vénasszony meg vénember hova az anyjába siet?Egész nap otthon van,és büdösödik,mert fürdeni luxus,de pofázni tud.Én azt is imádom,amikor vén nyanya felszáll (kb 1 perc) átadják neki a helyet.Busz elindul,és máris megkéri a másik utast,jelezzen,mert leszáll..(újabb 1 perc)

Hogy most nem bír menni,azt még valahol meg is értem,de hogy egész életébe ezt csinálta az tuti...mert nehogy már 300 métert kelljen gyalogolni,és még a napi mozgás is meglenne...De nem,inkább feltart mindenkit...Undorító..

2011. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kriszti78dk ***** válasza:
72%
A vén hülyéknek én bizony nem adom át a helyem,tespednek eleget otthon a sorozatok előtt.
2011. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egy perc igenis sokat számít a sűrű tömegközlekedés esetén! Viszont sokan megállnak az ajtó mellett, még akkor is, ha bent van bőven hely.
2011. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!