Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a BKV tanulóbérlet...

Budapesten a BKV tanulóbérlet érvényes iskolalátogatásival? Vagy ideiglenes diákkal?

Figyelt kérdés
Mert otthon,Székesfehérváron az Alba Volán ellenőrei az iskolalátogatásit is elfogadják. Nekem leghamarabb októberre lesz csak rendes diákom.
2011. szept. 2. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
énis akkor tájt kapom meg!de nekem mondták hogy iskolalátogatásival meg ideiglenes személyivel is érvényes.De ha van régi diákod akkor azís érvényes oktober 31-ig.
2011. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:

A BKV ellenőrei nem fogják elfogadni az iskolalátogatásit, de az ideiglenes diákigazolványt elfogadják.

Ha az előző tanévben voltál diák, akkor annak a diákigazolványa okt. végéig érvényes még.

2011. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is így van, petre járok fel és a buszsofőr mondta h jó a régi diák ami október 31-ig érvényes+egy iskolalátogatási papír kell és kész.
2011. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!