Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi ez a hang az újabb buszokon?

Mi ez a hang az újabb buszokon?

Figyelt kérdés

Van egy hang. Olyasmi lehet mint a duda de mégsem az. figyelmeztető hang! Ha mondjuk biciklis megy az út szélén akkor használják. Olyan mintha valaki fütyülne.

Erről tudnátok videót küldeni? vagy mi ennek a hangnak a neve?


2011. aug. 17. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Az indexnek van hangja és akkor is használják amikor egy biciklis meg az út szélén.

Nem tudom milyen új buszra gondolsz mert van Credo, Volvo, Mercedes meg ti tudja még milyen.

2011. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem 1 kategóriára van jogosítványom. ebből ered , hogy tudom , hogy milyen hangja van az index relének. Amikor meglátják a kollégájukat akkor is szokták használni. Van , hogy ez a figyelmeztető hang olyan , mintha ostorral csapnának.
2011. aug. 17. 21:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezen a videón hallani. Igaz ez motorosokat utánoz. 00:11nél és 00:17nél hallani. ugyan ilyen hang.
2011. aug. 17. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:
2011. aug. 17. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami a videóban van az a hang az ÖNINDÍÍÍTÓÓÓÓ... :D


Ő azt utánozza!

2011. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele! De ez a figyelmeztető hang is ilyen! azért mutatom....-_- :D
2011. aug. 17. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Amire te Gondolsz Török kürtnek mondják lehet kapni már 12v változatban is autóba.


[link]


[link]

2011. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!