Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezt a jegyet ma még fel tudom...

Ezt a jegyet ma még fel tudom használni?

Figyelt kérdés
Tegnap Érden vettem egy 50%-os vonatjegyet, de a vonaton nem kezelték le. Az van ráírva, hogy az érvényesség első napját követő nap 24 órájáig érvényes. Tehát elvileg ma még érvényes lenne, de az is rá van írva, hogy az utazást az érvényesség első napján el kell kezdeni. Ezt a jegyet ma még fel tudom használni? Mert ma mi mennem kell a délibe.
2011. aug. 17. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert az utazást az érvényesség első napján kell kezdeni.
2011. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem leírtad a választ.
2011. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért gondoltam, mert a nyomtatott jegyet meg 2 napig fel lehet használni, és nem értettem, hogy akkor mért van rajta az is, hogy érvényesség első napja utáni nap 24 órájáig érvényes.

2011. aug. 17. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert ugyanilyet nyomtatnak, ha retúrt veszel, és akkor értelemszerűen az odautat kezded meg aznap, a visszaút meg mehet még két napig.
2011. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez azokra az esetekre van, amikor éjfél előtt elkezdesz utazni, de átszállások miatt nem tudsz azonnal továbbmenni esetleg.

De explicit rajta van, hogy az első napon kell megkezdeni az utazást, így sajna ma már nem lesz jó.

2011. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!