Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről Szentendrére...

Budapestről Szentendrére szeretnék eljutni HÉV-el. Melyik vonaton van 1. osztály?

Figyelt kérdés
Az Elvira nem ismeri, BKV menetrendjéből pedig nem igazodok ki. Köszi :)
2011. aug. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A HÉV-en nincs 1. osztály. A BKV honlapján van rajta, és nem a MÁV-én!

Vasutas vagy? Akkor a közig határon kívül személyzeti jeggyel utazhatsz, de a városon belül csak a normál BKV-jeggyel, vagy a HÉV pénztárban megvett jeggyel.

2011. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, ha kívülre mész a város belsejéből, akkor is kell belülre jegy, nemcsak kívülre.

A díjtáblázatban részletesen benne van ez, csak a személyzeti jegy nincs benne.

2011. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha máv-os vagy, akkor mindegy hogy személyzeti jegyet, vagy sima diákjegyet veszel, én is voltam már ilyen helyzetben, mert a személyzeti jegy azt jelenti, hogy a legkisebb (5 Km-es), teljes árú jegyet adják a teljes vonalra, a szentendrei az azt hiszem 10 Km, tehát erre a vonalra ugyanannyiba kerül a személyzeti, mint a diák.
2011. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ezt úgy értettem, hogy ha máv-os, és diák is vagy.
2011. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nem vagyok vasutas, csak a csúcsidei tömeget szerettem volna elkerülni.
2011. aug. 13. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

:))))


nincs 1. osztály


és büfékocsi sincs, bár néha keresik a külföldi turisták, akik 40 perc alatt megéheznek ...

2012. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm a segítséget, nem vagyok vasutas, csak a csúcsidei tömeget szerettem volna elkerülni."

Egyél előtte babot!

2012. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!