Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pesten hol lehet trolira...

Pesten hol lehet trolira jegyet venni?

Figyelt kérdés

Most költöztem fel Pestre még nem ismerem teljesen ki magam. Az Örs vezér térről akarok menni az Egressy térig, hol tudok jegyet venni rá?


Van jegyautomata vagy a közelben egy jegyiroda ahol vehetek?A válaszokat köszönöm.


2011. aug. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima vonaljegy jó rá, ugyanolyan, amit a többi közlekedési eszközre is veszel ( busz, metró, villamos ). Illetve a vezetőnél is lehet venni, csak ott kicsit drágább, 400Ft.
2011. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újságosoknál, bkv jegypénztárakban. Nincs külön trolijegy, vonaljegy van. Ha van bérletet, akkor az is jó.
2011. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a trolira is ugyanolyan jegy kell mint bármilyen más bkv járatra. ha az Örsről indulsz, ott tudsz is venni jegyet (szerintem újságárusoknál is, de a metróállomásnál biztosan)
2011. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, először jegy lesz igen, de mivel szeptembertől fősulis leszek majd kell havi bérlet, de az majdnem mindenre jó lesz pesten köztük trolira is, de a jegyet nem tudtam h sima vonaljegyet hol lehet kapni, köszönöm:D
2011. aug. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!