Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton álláskeresői jegy?

Vonaton álláskeresői jegy?

Figyelt kérdés
Az meg milyen? Barátnőm mondta, hogy minap hallotta, hogy ilyen jegyet vesznek, közben meg aznap nem is állást keresnek. Tényleg létezik ilyen?
2011. jún. 24. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Maxium áfás számlát kért róla, mivel ha bejelentett álláskereső vagy, akkor az önkormányzat kifizeti a jegyeidet, amivel mész állásinterjúra.
2011. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Álláskeresésre szerintem nem jár. Akkor viszont jár, ha munkaügyi központ által finanszírozott tanfolyamra jársz.
2011. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De jár :) Ha pályakezdő álláskeresőként regisztrálva vagy a munkaügyiben, és bejársz azokra az időpontokra, amiket kérnek, akkor fizetik azokat az útakat, amikor az ember állásinterjúra megy.
2011. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oké, de akkor ténylegesen oda kell menni a központba. Hogy azután az ember elmegy shoppingolni, azt már nem ellenőrzik le.
2011. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem azt mondták,hogy nincs ilyen.Igaz én nem vonatra kértem volna támogatást,hanem bkv bérletre.Mivel nincs munkám,és állást keresek eléggé kéne...
2011. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
BKV bérletre persze hogy nem adnak. De ha elmész interjúra, akkor pl. a vonaljegyeket kifizetik.
2011. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez a baj...a magyar ember semmit nem kaphat meg.Ha munkanélküli vagyok evidens,hogy nincs pénzem bérletre,de állásinterjúra csak bkv-val tudok eljutni...ilyenkor marad a bliccelés... :(
2011. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Munkanélküli vagyok, előtte 3 évet végigdolgoztam suli mellett, mégis 1 forint segélyt nem kapok, mivel "csak" diákmunkáztam. Hol itt az igazság?
2011. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na igen ....ez is....
2011. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!