Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tudok tenni, ha fogdosnak...

Mit tudok tenni, ha fogdosnak a buszon, és az arrébb állás, keze eltolása, könyök beleállítása nem segít?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen, még aránylag 'kulturált' módja van annak, hogy leállítsam, felhívjam rá a többiek figyelmét, és egy bazinagy izomagyú, akinek hiába volt első gondolatom a lekeverés inkább nem tettem meg... Van esély, hogy a többi utas segít?
2011. máj. 19. 19:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg én nagyon izzadós vagyok, és alig járok rövidnadrágba, a legtöbbször hosszú nadrág van rajtam, sőt még nyáron is néha hosszú ujjú inget veszek fel. Öltöny, stb...


Azt hiszem ezek még melegebbek is, mint egy lenge de nem szexis ruha... Mégsem halok bele, hogy ilyeneket hordok...

2011. jún. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A szentkoronarádiós hozzászólónak üzenném, hogy 50 éve is jártak kihívó ruhákban nyugodjon meg és fogdosás is volt csak internet nem volt.

az érdekcsoportos elméletével meg nyugodtan jelentkezhet a pszichiátrián, szivesen fogják kezelni.....

2012. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!