Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek 5ezer forintra...

Megbüntettek 5ezer forintra befizessem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szolnoki vagyok, reggel mentem busszal és jöttek az ellenőrök.. megbüntettek mert nem volt kitöltve a bérletem, természetesen volt érvényes bérletem, rávolt ugye pecsételve a dátum is, azt mondtam az ellenőrnek, hogy elfelejtettem kitölteni.. De tényleg elfelejtettem, előző havira is rávolt írva, megmutattam neki azt mondta, ha ma vettem volna a bérletet még elfogadná.. Így megbüntetett 5000ft-ra, amennyibe nem fizetem be 3 napon belül akkor 10ezerre megy.. pótdíj.. Befizessem?


2011. máj. 6. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha igazoltad magad, akkor fizess, mert csak több lesz a tartozás.
2011. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
de azért bsszák meg az anyjukat, hogy téged csesztetnek, akinek van érvényes bérlete. Bezzeg a csöveshez, meg cigányhoz nem mernek odamenni.
2011. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, én egyszer kaptam egy 8ezres számlát ilyesmi miatt, bevágtam a fiókba aztán annyi... ez volt jópár éve, azóta semmi, nem is kerestek...
2011. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és ez új b*zi törvény.. eddig 3-500ftra büntették meg azt aki nem írta rá.. de én se azér mer nem akartam hanem tényleg elfelejtettem.. aszondja 3 napon belül nem fizetem be 10 lesz.. kaptam ilyen f*sz papirt.. de a cigányhoz egyikse szól hozzá.. az lóghat ^^ 1x életembe megbüntetnek ilyen f*szság miatt azt fizessek ^^ Hol ott érvényes bérletem volt,csak nem volt rá írva a nevem és így érvénytelen ^^
2011. máj. 6. 12:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát úgyértve igazoltam magam,hogy elkérte a nevem meg a lakcímem.. Személyi igazolvány számom nem írta fel mert kérdezte hogy van-e nálam személyi, mondtam hogy nincs.. és ugye rá volt írva személyi számom a bérletigazolványra.. kérdezte h érvényes? mondtam h nem mert már lejárt, új személyim meg még ezután jön meg :) de nevem meg a lakcímem felírta.
2011. máj. 6. 12:52
 6/10 anonim ***** válasza:
hali töltsd ki a bérletedet és menj be reklamálni ,hogy neked pedig megvan...Valahogy meg lehet oldani.Asszem csak 500ft lesz így.
2011. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyszer engem is megbüntettek, kb 8 éve, egy vasat nem fizettem be! Semmi felszólítás nem jött azóta! Én a helyedben tuti bemennék bizonyítani, hogy van bérletem!
2011. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ellenőr kitöltötte a bérletemet. Viszont azon már az ő írása van..
2011. máj. 6. 14:58
 9/10 A kérdező kommentje:
8 év az szép :DDD
2011. máj. 6. 14:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Tavaly anyósomat is megbüntették azóta se kapott semmit.
2011. máj. 6. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!