Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ikarusoknál mi a jelentősége...

Ikarusoknál mi a jelentősége a 4 lámpának?

Figyelt kérdés
Tehát miért jobb négy lámpa mint kettő?
2011. ápr. 18. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hoggy jobb-e, de a 4 lámpásnál külön lámpatestben van a tompított és a távolsági, a 2 lámpásnál meg egy lámpatestben van mind a kettő. Lehet hogy csak design. Szerintem jobban néz ki 4 lámpával. A régi Dacia 1310 -es is szebb volt a szememben mint az 1300-as.
2011. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont 2-vel tetszik. :) Amúgy talán azért is jobb 4 lámpával mert jobb az elhelyezkedése a lámpáknak ezzel javítva a fényviszonyokat (?)
2011. ápr. 18. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Tökmind1:D
2011. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol 4 lámpa van azok a Classic Ikarusok. Ez egy ráncfelvarrás volt. Persze sok buszt újítottak fel Classic homlok és hátfallal de ezek sosem lettek Classicok. Amúgy nekem a Classic homlok és hátfal jobban tetszik.
2011. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

+. ha nemtudod a teljes tipustörténetet és h miröl van szó, akkor ne szólj!!


Ez a Classic: [link]


Ez a dupla lámpás: [link]


Ez az eredeti: [link]

2011. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És a classicnak 3 lámpája van!
2011. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha külön van a távolsági és a tompított, akkor jobban tud világítani, mert akkor ég a tompított, amikor megy a távolsági. ennyi.
2011. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!