Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági busz hány főt...

Távolsági busz hány főt szállíthat? Mert most már nagyon elegem van, mint a heringek úgy vagyunk, plusz most a 22-20as otthagyott, mondván nem férünk fel! Vicc

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászólónak írnám:

én minden nap autópályán utazok a volánnal, egy óra az út, és MINDIG van álló utas rajta, nem is egy, gyakori a "hering" effektus is.

nekem szerencsém van, mert majdnem a legelső megállónál szállok fel, akkor még alig vannak a buszon, de hazafelé a népligetnél inkább várok fél órát (ha van időm) a következő buszra, ha látom, hogy tele van ami bent áll már...

nem tudom mi lenne a megoldás...

22 éves egyetemista

2011. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Nagyon jó tudom, hogy autópályán rendszeresen van állóutas, én csak azt írtam le, hogy mi a szabály. Annak az oka, hogy nem indítanak menetesítő autóbuszt, az hogy nincs elég tartalék busz, örülünk ha műszaki hiba esetén tudnak nekünk tartalék busz adni.

2011. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
az az érdekes, hogy mi belázadtunk a volánnak, és érdekes módon másnap már küldtek 2 buszt, ezt kell tenni, és nem csak buszokra értem, nem szabad tovább nyelni!
2011. ápr. 18. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!