Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági busz hány főt...

Távolsági busz hány főt szállíthat? Mert most már nagyon elegem van, mint a heringek úgy vagyunk, plusz most a 22-20as otthagyott, mondván nem férünk fel! Vicc

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45 fő!
2011. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ott egy tábla elöl, amire fel van írva.
2011. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és ha több mit lehet tenni? mi alsó hangon 50en szoktunk lenni, levegőt nem lehet kapni
2011. ápr. 13. 23:43
 4/13 anonim ***** válasza:
nem szállsz fel
2011. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy buszon lehetnek álló utasok is. Asszem 16 fő, de az a biztos ha megnézed hogy mennyi van a kis adattáblára írva. A sofőr nem tehet róla, ha 1 buszt küldenek akkor ez van. Reklamálj a volánnál. Ott meg általában azt mondják hogy az a busz nem csak oda megy, hanem vissza is, de vissza úton meg üres. Így nem indítják.
2011. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
megtettem, leszarják, de most nagy műsor lesz
2011. ápr. 13. 23:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert, én is reklamáltam, azóta sincs változás.
2011. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen csak akkor tudnának változtatni, ha

a) lemondanának a fejesek erről-arról, de ez olyan, mintha azt várnád, hogy a képviselők majd minimálbért kapjanak,

b) megduplázzák a jegyárat.Gondolom azt se élveznéd.

Utaztam már másfél órát fél lábon állva, nem élveztem, de sokat nem tehetek. Ez van, ezt kell szerezni, vagy fogj össze valakikkel és járjatok kocsival, árban még most is majdnem ugyanott van...

2011. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Volánbusznál már csak ülő utas lehet. Az se egy nagy élmény, ha nem férsz fel.
2011. ápr. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Távolsági buszon,és autópályán álló utast tilos szállítani. Amennyiben nem férnek fel az utasok mentesítő buszt kell indítani. Az, hogy hány személyes az típustól függ.
2011. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!