Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » El tudja nekem magyarázni...

El tudja nekem magyarázni valaki hogy, hogyan tudok a József városi piachoz eljutni?

Figyelt kérdés
a 4. kerületben élek.. és ma szeretnék nagyon jól kinézni..épp ezért gondoltam veszek póthajat.. mert az osztálytársaim is ott vettek..és a barátomnak is nagyon tetszene mert ami azt illati a mostani hajam nem nagyon nyerte el az izlését.. na mind1.. arra lennék kiváncsi hogy tudok eljutni oda tömegjözlekedéssel?és ha valaki tud valamit arrol hogy hol lehet póthajat venni légyszives szoljon..
2009. febr. 27. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felszállsz a M3 Metróra Újpest-Központon, mész 11 megállót. Kálvin téren átszállsz a 83T Trolipótlóra, mész 7 megállót majd leszállsz az Orczy téren. Kövesd a tömeget onnantól menni fog. A Fiumei út felé menj.
2009. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Felszállsz az m3 metróra leszállsz kálvin téren 9es busz (kőbánya városközpont felé) leszállsz kőbányai út 21. v 31. megállónál leszállsz. és átsétálsz az úton
2009. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Az ázsia centerben is lehet venni és az neked közelebb van.
2009. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!