Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen árkategóriában mozognak...

Milyen árkategóriában mozognak az illetékek repülőn? ( BP-Dublin; Dublin-BP, ha számít. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Reptéri illeték és ez, a repülőtereken szokás kérni, attól függetlenül, hogy hova megy az illető. Pár éve, még 25 e. FT körüli ár volt.
2011. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

25000 Ft???

Én oda-vissza csomagokkal megjártam Dortmundot, mindössze 20600 Ft-ból, 1 és 2 évvel ezelőtt is. Szóval kötve hiszem, hogy 25000 Ft volt csak az illeték, és még a légitársaság fizette a maradékot. (Persze ez fapados volt, de az illeték ugyanannyi.)

Egyébként azért nem tudom, hogy pontosan mennyi volt ebből az illeték, mert amikor megvettem a jegyet a neten, akkor ez már alapból benne volt, és nem kellett külön fizetnem. (A reptéren már semmit nem fizettem.) De ha tippelnem kéne, olyan 2-3000 forint lehet egy-egy reptéren.

2011. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!