Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik téligumi a jó olcsóbb...

Melyik téligumi a jó olcsóbb árkategóriában?

Figyelt kérdés
Muszály vásárolnom mert szálszakadásos lett, amúgy is már 4 éves. Már rég lecseréltem volna, ha lenne rá keret. Hozzáértők véleményét várnám, vagy akiknek tapasztalatuk van ezen a téren. 175/65/R14
2009. okt. 19. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem Barum Polaris 2 van a kocsin, nekem bevált, az előző télen nem volt vele gond.

Ebben a méretben 11200Ft körül már lehet kapni, ez azért olcsónak mondható.Az ADAc tesztje szerint 'Jó".

A FULDA Kristal Montero 2 gumi 10800Ft és az adac szerint különösen ajánlott.

Itt vannak az árak: [link]

itt pedig a 2009-es téligumi teszt:

[link]

2009. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Árban pont ilyesmi lenne jó. Várom még azért a válaszokat, tapasztalatokat.
2009. okt. 19. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzem meg, hogy milyen kocsira kell?

A méretből van egy tippem...


Amúgy, ha nem teszkó gazdaságosat választasz, hanem valami ismertebb nevet, a közép, alsó-közép árkategóriából, nagyon rosszat nem lehet venni, számottevő különbségek nincsenek.

2009. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fiesta 1,4Tdci
2009. okt. 19. 20:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi volt a tipp? :)
2009. okt. 19. 20:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Lényegében amúgy pont azért tettem föl a kérdést, hogy ne válasszak Tesco gazdaságost. És azért érdekelne a picivel magasabb kategória hátha megcsípem akcióban. De anyagilag sajnos csak kétszerre fog menni a 2 pár megvásárlása, tudom hogy nem f.sza ha kétféle, de mégsem megy másképp.
2009. okt. 19. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem nyertem...renault lett volna...a thaliákon van ilyen furcsa méret.


Az nem gáz, hogy két különböző fajta a gumi, ha tengelyenként megegyezik, akkor teljesen jó úgy.

2009. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó 12 rugó.

GOODRICH G-Force Winter



(kattintson a képre a nagyításhoz!)

Amit a(z) BFGOODRICH márkáról tudni kell:

A gyártó honlapja


Amit a(z) BFGOODRICH G-Force Winter termékről tudni kell:

Hatékony fékezhetőség minden időben, különösen vastag vízréteggel borított útfelületen


Még a vastag vízréteggel borított útfelületen is hatékonyan vezeti el a vizet mélyen barázdált forgásirányos mintázata.


Forgásirányos mintázata csökkenti a vizen felfutás kockázatát az optimális vízelvezetésnek köszönhetően.

2009. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja ő az:

[link]

2009. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A bfgoodrich:

Végeredmény: feltételesen ajánlott


Rövid értékelés:

+ Jó tapadás száraz úton

+ A teszt legjobb fogyasztása

- Gyenge teljesítmény vízen

- Gyenge teljesítmény havon

forrás:

[link]

2009. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!