Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tapolcáról gyorsvonattal...

Tapolcáról gyorsvonattal Budapest-Délibe utazók! Ti észrevettétek hogy Pusztaszabolcson keresztül ment/megy a vonat?

Figyelt kérdés
...a vágányfelújítás miatt.
2011. márc. 11. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig is így volt a vágányzárban :)
2011. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, most már tudom, csak eleinte fel se tűnt, mármint tudtam hogy pusztaszabolcson keresztül mentünk, csak nem esett le hogy az átlagos esetben nem esik útba :)
2011. márc. 11. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben megy, szinte észre sem lehet venni :)

Viszont nekem mindig olyan szerencsém volt, hogy valamiért késett a vonat, itt-ott állt, stb. Szóval azért kicsit feltűnő.

De amúgy nagyon jó a pálya, és szépek az állomások azon a kvázi mellékvonalon. Eredetileg 10-15 perccel hosszabb csak az út, nyáron viszont megoldották, hogy ne legyen mozdonycsere Székesfehérváron (szerintem idén is így lesz), és emiatt végül is ugyanannyi idő lett volt. (Lett volna, ha nem késik... De hát mit várok.)

2011. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!