Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a különbség az Éves bérlet...

Mi a különbség az Éves bérlet és az Éves kedvezményes bérlet között? (Az árát kivéve)

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 12:15
 1/5 Tubarózsa ***** válasza:
7%
szia! az éves bérlet az a teljes áru, a kedvezményes meg vmilyen kedvezménnyel lehet venni pl.: diákbérlet.
2011. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, miért válaszolsz, ha fogalmad nincs arról, amit kérdeznek?


Kedves Kérdező.


A sima és a kedvezményes között az a különbség, hogy a kedvezményest csak az év elején tudod megvenni (kedvezménnyel), a simát meg bármikor az év folyamán, kedvezmény nélkül, de az eltelt hónapok levonásával.

Tehát ha az év elején veszel egész évre, akkor pénzben nyersz teljesárú esetén egy hónapot, viszont csak év elején tudod megvenni.

2011. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tubarózsa ***** válasza:
0%
elnézést kedves második. sajnálom rosszul tudtam, három éve nincs már bérletem rosszul emlékeztem!ennyi. ok kijavitottál, de nem kéne bunkonak is lenni hozzá. mert gondolom aztán te mindent jól tudsz.
2011. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 4. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik, a kedvezményes nem visszaváltható, a rendes pedig a nem leutazott hónapokra vonatkozólag visszaváltható.
2011. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!