Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Pannon Volán egyes buszain...

A Pannon Volán egyes buszain tényleg van wi-fi?

Figyelt kérdés
Eddig 3 buszon teszteltem és egyiken sem volt,de már láttam olyat,hogy a csaj a buszon Facebookozott
2010. dec. 4. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már több Volán társaság (Zala, Volánbusz) egyes járatain is találkoztam Wi-Fi-vel. Elképzelhető, hogy a Pannon Volánnál is van már ilyen, de lehet, hogy a csaj saját mobilnetet használt. Amúgy ne várj túl sokat az autóbuszon elérhető ingyenes nettől, mert lényegében egy mobilinternet előfizetés routerrel megosztva. Beláthatod, hogy a lakott területeket elhagyva nem lesz túl nagy sávszélessége és ezen még többen is osztoznak.
2010. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Nemrég voltunk különjárattal kirándulni, a Kisalföld Volán adott rá buszt azon volt Wifi. Mondta a sofőr hogy sima Vodafoneos mobilnet van megosztva.

Próbáltuk, városban 3 mobil elketyegett róla, de városon kívül egyetlen mobil is alig hozott be 1-1 oldalt...

2010. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
69%
Van, de azokon a buszokon van is egy matrica, hogy Wi-fi!Én azt szoktam, hogy beállok a pályaudvaron a busz mellé(a miénk nem wi-fis-.-), nagyon jól szokott működni.Egyébként most a t-mobilosok ingyen facebookoznak!:):):)
2010. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
facebook alapból ingyenes a tmobile-osoknak :)
2010. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!