Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » S. O. s magyarorszagon letezik...

S. O. s magyarorszagon letezik ojan helyiseg vagy falu hogy Erzsebet?

Figyelt kérdés
dec.22. indulnak magyarba 16\L a baratommal 19\F apukamhoz en ugytudom erzsebeten lakik nem lattam mar kb. 4eve soha nem voltam kinnt nala (romaniabol megyunk->marosvasarhely) ezert nem ismerem magyarorszagot es megkosszonnem ha aztis elmondanatok hogy hany km.re van budapesttol
2010. dec. 3. 05:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A pontos neve: Pesterzsébet,(de csak így szokták mondani Erzsébet), és Budapesten van a 20. kerületben. Elég külső kerület, bár attól függ honnan nézzük. Sima bkv busszal eltudsz menni.
2010. dec. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem erre gondolt: Erzsébet község a Pécsvárad-Szederkény közötti 57-es út mentén található. A falu részben a Karasica völgyében, részben két kisebb patak által határolt dombháton terül el.


[link]

2010. dec. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom mire gondolt, nem vagyok gondolatolvasó. Erre is arra is gondolhatott.
2010. dec. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg, hogy HOL lakik pontosan apukád, mert majdnem minden Erzsébetre végzödö helyssßegnevet a helyiek igy mondanak - és olyan, amiben ez benne van, van legalább 3-400 MO-on.
2010. dec. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Erzsébet valóban csodás hely a fotót elnézve, és még a templom belseje is nagyon bensőséges. Köszi egyik válaszoló.
2010. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igazabol nem tudom ..en csak 1 fotot lattam ahol egy nagy haz volt es aztmondtak erzsebeten laknak vegulis utannam jon apukam kocsival pestre csak kivancsi voltam..
2010. dec. 3. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván Pesterzsébetre gondolt. Egyébként mi az, hogy "indulnak magyarba"? Ilyen szóösszetételt még életemben nem hallottam :)
2010. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
indulna`nk nincs ekezetem srry:(
2010. dec. 3. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából arra gondoltam, hogy "magyarba". Egy népbe hogy lehet menni?
2010. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
magyarorszagra:))...igy rovidebb vol...bocsanat na:s
2010. dec. 4. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!