Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki drágállja a bkv-t, nem...

Aki drágállja a bkv-t, nem vesz bérletet/jegyet az miért nem gyalogol?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem tudok az örstől a moszkváig elgyalogolni..és igen ,drágállom,de mégis megveszem mert MUSZÁJ..én már csak ilyen paraszt vagyok,drágállom azt ami nem éri meg az árát.
2009. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Éljél havi 40.000 ftból okoskám, úgy hogy tanulsz, és a szüleidtől kapsz pénzt és gyalogolj ki TE a nyugatiból a város másik végébe BKV-n való lógás nélkül.


kellemes sétát!

2009. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
21%
az ilyen emberek miatt mint a 2. válaszoló tart ott az ország ahol tart:S
2009. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

a 3. választ tuti vmi BKV dolgozó vagy annak hozzátartozója írta:) hehe


komolyra fordítva a szót: nem fogok a BKV-n fizetni, mert nem éri meg és irreálisan drága a jegy, ha azt veszi az ember mit kap ennyi pénzért cserébe: pontatlan, agyonzsúfolt járatokat, mocskos, rázó trolikat, bunkó majom BKV ellenőröket.

2009. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

ez nem azokra vonatkozik, akinek drágának tartják, mert tényleg az, hanem akik erre hivatkozva nem vesznek bérletet, de ugyanúgy használják a járatokat, mint mások. Így azok miatt, akik nem veszik meg, kell azoknak még többet fizetni azoknak, akik megveszik. (Pont mint az adófizetők és adócsalók esetében)

2009. jan. 11. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

én londonban élek (ahol sokkal több a fizetés)és ugyanannyiba kerül a jegy mint budapesten. a két város tömegközlekedését össze sem lehet hasonlítani. ráadsul londonban nem kell külön pénzt fizetni az éjszakai járatért, ugyan annyiba kerül. ja és (bár lehet hogy ezt néhányan negatívumként fogják fel) de itt mindig ellenőrzik a jegyeket, mert másképp nem is tudsz felszállni a buszra vagy metrora. és tudom hogy smucig vagyok, de amikor pesten kilyukasztok jegyet 300 ft-ért és nem ellenrzi az ellenőr akkor komolyan mondom egy darab letörik a szívemből.


ja és ettől függetenül én teljesen egyet értek a "bkv"-s válaszával, mert az ilyen apróságok miatt szar az ország

2009. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én abszolut mindenhova biciklivel járnék,ha nem kéne mindenhol ahol kinthagyom rettegni hogy ellopják :/
2009. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Persze az ágál a leghangosabb, aki maga is firkálja a buszokat. Ha nem tetszik, ne használd, ha drága, ne használd. Ha elmész egy étterembe, nem ízlik a kaja lelépsz fizetés nélkül?

És igenis, a bliccelők miatt is(!) megy fel a jegyek ára.

2009. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!