Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány napot gyalogol Frodo és...

Hány napot gyalogol Frodo és társai a Gyűrűk urában?

Figyelt kérdés
Részletesen le kéne írni, az indulástól a film végéig, hol, mennyi időt töltöttek, hány napot voltak el, mire hazaértek.
2011. aug. 8. 18:21
 1/10 Mr.iglo válasza:
51%
Add össze a 3 film időtartamát... Úgyis végig csak gyalogolnak:)
2011. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legalább már négyszer megnéztem,de ez még egyszer sem jutott eszembe.Keress rá a neten,hátha akad valami,mert a filmben nem mondják pontosan.
2011. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt van egy kronológia

2011. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20:25 Ez sajnos nem jó, ez a könyv szerinti időt mutatja.
2011. aug. 8. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
És nem az a hiteles?:)
2011. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nekem a film szerinti idő kell, kíváncsi vagyok a filmben hány nap alatt jutottak el oda és vissza, mert elég gyorsan lezajlott az egész. :) a google nem segít, ezért tettem fel itt a kérdést.
2011. aug. 8. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:
A filmbeli idő a könyv szerinti megy.Csak kihagytak belőle dolgokat,amik még a könyvben voltak.De attól még ugyanúgy annyi ideig mentek,mint a könyvben.
2011. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Király visszatér végén, Frodó mesél. És azt mondja, hogy 13 hónap telt el, mióta Gandalf rábízta a Gyűrű elpusztítását. Ami elég fura, ha a filmes időt nézzük, hiszen a három film összideje, kb. 3-4, esetleg öt hétnek tűnik.
2011. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20:59


azt nem rögtön utána mondja

2011. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nemtom mért gondolod, h a filmben rövidnek tűnik, hiszem a három rész legalább 10 óra, és nyilván nem fognak mindent mutatni, h mennek órákon át, és közben semmi sem történik
2011. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!