Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szoktatok csinálni ameddig...

Mit szoktatok csinálni ameddig várjátok a következő villamost, buszt, stb-t?

Figyelt kérdés

tegnap 19:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Gondolkodom, nézem az embereket, fákat, madarakat, akarva-akaratlan a kocsikat is. xd

Néha olvasok a megállóban is.

Néha csak bambulok.

Néha sétálgatok fel-le xd amikor tele vagyok érzéssel/gondolattal/energiával és muszáj mozognom:)

Ilyesmi.

És te?:)

tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
A mobilom nyomkodom.
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Autóval járok.
tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1. Általában (sajnos) csak zenét hallgatok és nyomkodom a telefont, de egyre jobban realizálom, hogy ez így nem jó, ezért is tettem fel a kérdést, hogy ti mit szoktatok csinálni :DD
tegnap 19:45
 5/11 anonim válasza:
29%
Cigizek és legeltetem a szemem.
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődök. Ha valami megragadja a figyelmemet, akkor alaposabban megnézem. Mindegy hogy egy szemétkupac vagy egy szép növény,egy jó cipő valaki lábán vagy egy furcsa külsejű ember. Ha nincs semmi látnivaló, akkor meg mindent megszámolok 😅

A járólapot, a lambériát a falon, bármit. Ráadásul minden irányból 😆

tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy telón híreket olvasok, vagy keresztrejtvényt fejtek, vagy előkapom az e-bookot.
tegnap 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Fülöp Ritát nézek
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézem a forgalmat vagy az embereket, a házakat, a kék eget stb.

De ha semmi külső inger nem köt le, akkor tornáztatom az agyamat. Mondjuk találomra kitalált négyjegyű számok prímtényezős felbontását végzem el fejben.

tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődöm, gondolkodom, céltalanul mobilozok (pl. az instát, Facebookot görgetem).

Komoly dologba nem tudok ilyen helyzetben belekezdni. Pár éve volt valami reklám ilyen témával, hogy bankolj mobilról a megállóban pillanatok alatt - na az ilyen az nekem nem megy.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!