Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vármegye bérlet online?

Vármegye bérlet online?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap vettem először vármegye bérletet a MÁV-appban és valamiért teljesen megbolondul a telefonom, amikor próbálom beolvasni. Amikor tartom a beolvasóhoz, akkor a kártyámat nyitja meg, ami el van mentve a telefonomon. Csomószor újra kell próbálnom és ma le is baszott a buszsöfőr elég rendesen emiatt. Mi itt a hiba?

tegnap 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki az NFC-t. Közel van a bankkártya terminál a validátorhoz, aminek a jele előhívhatja a kártyát a telefon NFC-jén keresztül.
tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nincs hiba. Sok ilyen kérdés van itt is erről. Ahogy 1-es írja a kártya terminál aktiválija a kártyás fizetést. iPhone esetén nem lehet kikapcsolni. A terminált kellene lekapcsolni. Ha úgysincs fizetés, akkor miért aktív?
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mi itt a hiba?"

A buszvezetők egyre gyakoribb, és általad is megtapasztalt bunkósága. Tudom, hogy nem könnyű munka (nem is értek egyet azzal, hogy rájuk legyen tolva bármilyen, jegyekkel kapcsolatos feladat), és a fizetés sem túl jó, de ez máshol is így van, én mégsem engedhetek meg magamnak olyan stílust az ügyfeleimmel szemben, mint a buszsofőrök velem szemben.

Ha nagy címlettel fizetek, az a baj, ha apróval, akkor az. Ha beolvasom a bérletemet, amíg az előttem lévő jegyet vesz, akkor le vagyok cseszve, mert az ilyentől megbolondul a rendszer. Oké, akkor ezt megjegyeztem. Erre a következő letol, miközben jegyet ad el, hogy én miért nem csippantom már a bérletet. Nem igazán szolgáltatói szemlélet ez...

tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!