Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem megy vonat?

Miért nem megy vonat?

Figyelt kérdés
árulja el valaki kéremszépen hogy nyiregyházáról hatvanba miért csak átszállásos vonatok mennek, eddig szeptember előtt az összes vonat átszállás nelküli volt, és én úgy láttam a menetrend weboldalán hogy október végére már egyik sem lesz az. Valaki tudja hogy mégis mi a bánat van, és hogy mikor lesznek rendesen vonatok?

tegnapelőtt 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
tegnapelőtt 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Hatvan egy jelentéktelen kisállomás.


Én már azt sem értem, hogy egyáltalán miért ejti útba a vonat...


Nyíregyházáról nem is beszélve. Az már szinte Oroszország.

tegnapelőtt 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Mert a MÁV-nál a menetrend tervezésekor az utasok igénye nem szempont.
tegnap 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Justinianus ***** válasza:

Hát nem fogod elhinni, de valóban nem az az első szempont.

Első a teherforgalom, mivel a konténerek nem tudnak átszállni.

Mivel így a vágányzárolt vonalrészen a teherforgalom mellett az egy vágányon óránként és irányonként egy személyszállító vonatnak, az IC-nek (személyvonati megállással) maradt kapacitás, és garantált a rendszeres zavartatás, nem kell nagy szakértőnek lenni ahhoz, hogy szét kell vágni a kör IC-t, hogy a késések ne gyűrűzzenek tovább fél országon.

tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!