Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet tenni ha annyian...

Mit lehet tenni ha annyian vannak a buszon, hogy az ajtó mindig ram zarodik?

Figyelt kérdés
Ma reggel muszaj voltam leszallni

okt. 11. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt. Megvárod a következőt.
okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Furakodj előre, vagy szállj fel egy előbbi buszmegállónál, esetleg várd meg a következőt.
okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is utaztam már a felszálló ajtó legalsó lépcsőjén úgy, hogy félig a lábamra volt csukva az ajtó.Ez már régen volt, de még mindig emlékszem rá, hogy mennyire nem volt kellemes😄 Sajna nálunk ritkán mentek a buszok, így nagyon sokat kellett volna várni a következőre. Viszont az elég felháborító, hogy a busz közepe szinte üres, mert egyesek nem mennek tovább. Képesek lecövekelni a busz elején, és nem hajlandóak bentebb menni, csak ha a buszsofőr észreveszi, és szól nekik.
okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ez elég jellemző probléma, főként Budapesten. Én ilyenkor nagy lendülettel megyek neki az előttem levőknek. Ők vagy följebb lépnek vagy köztük átesve én jutok beljebb. Morcos tekinteteket szoktam kapni, de szólni nemigen mer senki, mert nagyvárosban soha nem tudhatják, kivel állnak szemben és senki nem akarja, hogy egy rossz szó miatt hasba szúrják. Van, hogy válltáskám szorul be közéjük, akkor félig visszafordulva egy rántással húzom ki közülük, de akkor se mernek szólni.

:-)))

okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha a járművön nincs több hely fel se szállhatnál egyébként. Meg van adva a kapacitása, külön ülő és állóhelyek. Annál többen nem szállhatnának fel. Ez a kapacitás már nem egy kényelmes utazási élmény, ha tele van, ha még ennél többet felengednek már kifejezetten veszélyes (pl ha nem záródik teljesen az ajtó, az kézzel kinyomható, rosszul esel fékezéskor és kizuhansz).
okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
33%

Az emberek idióták! Ma is a legkorábbi hajnali járattal busszal utazom, full üres az egész. Erre egyszercsak felszáll egy hatvanas körüli asszony és b+ beül a hátam mögé lihegni meg köhögni.


Ránézek, mondom nincs elég hely a buszon? Hát ő itt akar ülni, fogtam magam inkább elültem. Nem is érti az ilyen, hogy mennyire fogyatékos egy degenerált. Nem az lenne a logikus séma, hogy üres a busz választok egy olyan helyet, ahol a legszabadabb a hely, nem b+ fogja magát és beül a totál üres buszon a hátam mögé! Mit érez az ilyen elképesztő.


A kérdésre válaszolva, jelzed szóban hogy vigyázzanak. Ha nem vigyáznak állba kell pattintani őket! Vagy felírod a busz rendszámát és panaszt teszel a volánnál. Előző válaszolónak igaza van, bizonyos létszám felett igenis veszélyezteti az utasokat. Akkor be kell tenni mégegy járatot.

okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!